kontakt
694 830 550

PYTANIA I ODPOWIEDZI

WITAMY NA NASZEJ STRONIE -poniżej najczęstsze zapytania do nas

 

1. Skąd jest firma ,jak długo w branży ,czy macie jakieś doświadczenie?
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości ŁUBNICE pomiędzy Wieluniem , Kluczborkiem i Kępnem .woj. łódzkie. Obsługą wesel zajmujemy się od ponad 10 lat.Przez te lata nabyliśmy wielkiego doświadczenia jak i umiejętności .Poprzez lata doświadczeń umiemy przewidywać sytuacje jakie zdażają się na ślubach czy innych uroczystościach.Zapewniamy że tylko takie podejście gwarantuje dobry materiał i zadowolenie klientow.Dzięki doświadczeniu fotograf i filmujący zawsze jest w odpowiednim miejscu co pozwala na uchwycenie niepowtarzalnych momentów.

 

2. Na jakim sprzęcie pracujecie?
Film tworzymy  za pomocą kamer Sony HDV oraz pełnoklatkowych lustrzanek Canon 6D . Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu otrzymujecie film o doskonałym, artystycznym obrazie w jakości Full HD. Oprócz tego stosujmy szereg rozwiązań stabilizacji obrazu - glidecam, slider, nie zapominając o dźwięku - używamy dodatkowych mikrofonów oraz rejestratora dzwięku ZOOM
Do zdjęć używamy pełnoklatkowych aparatów  Canon z szeroką gamą jasnych obiektywów.

 

3. Jak jest długość  filmu?
Naturalnie, do uzgodnienia. Proponujemy film 120 min. lub do wyboru  od 60 do 180 minut, bez dłużyzny, ale też nie rezygnując z ważnych wydarzeń.

 

4. Czy cena usługi zależy od dnia tygodnia lub miejscowości?
Dzień tygodnia wpływa na cenę. Z taką samą chęcią oraz energią podchodzimy do zleceń we wtorek czy w sobotę.Jednak w dni inne niż sobota proponujemy rabat nawet do 25% .Cena zmienia się wraz z odległością - bezpłatnie w promieniu 100-150 km.

 

5. Czy jest możliwość wykonania sesji plenerowej po ślubie?
Tak. Ponieważ bardzo ważne jest, abyście nie myśleli o czekających gościach tylko o sobie nawzajem. W innym dniu mamy dużo czasu i zazwyczaj kilka miejsc, dzięki którym sesja spełni Wasze oczekiwania.Możliwe jest połączenie małej sesji w dniu ślubu oraz większej po ślubie .W czasie takiej sesji nagrywamy klipy plenerowe.

 

6. Jak dużo wcześniej trzeba rezerwować termin ?
Jeśli zainteresuje Was nasza oferta prosimy dzwonić i rezerwować. Im wcześniej tym lepiej. Czasami termin jest oblegany, a czasami pozostanie wolny.

 

7 . Jak długo będziemy czekać na gotowy materiał tj. film i zdjęcia ?
Całość orzymujecie po upływie około 4 tygodni od zakończenia zdjęć plenerowych. Może się zdarzyć przyspieszenie lub lekkie opóźnienie w zależności od terminu ślubu oraz bieżącego obciążenia pracą.

 

8. Czy możemy podjechać do siedziby firmy VERONIS i obejrzeć pokazowe materiały?
Tak.Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w siedzibie firmy i obejrzenia wcześniej zrealizowanych filmów, zdjęć ,fotoksiążek oraz innych materiałów.Każdy klient ma prawo wyboru ,o wszystkim informujemy .Jeśli się zdecydujecie spisujemy prawną umowę na której wszystko jest dokładnie wyszczególnione i sprecyzowane.

 

9. Czy może się zdarzyć, na ślub przyjdzie inny fotograf i kamerzysta?
Nie. Wszystkie zlecenia realizujemy sami. Od pierwszych ujęć poprzez sesje plenerowe, obróbkę zdjęć, montaż filmu, a kończąc na projektowaniu Waszych okładek i fotoksiążek.Nie zatrudniamy podwykonawców .i nie obsługujemy ślubów hurtowo bo to zazwyczaj żle wpływa na jakość usług.

 

10. Co wchodzi w zakres fotografi i filmowania ,a co z poprawinami?
Standardowo fotoreportaż jak i film ślubny rozpoczyna się od przygotowań i kończy po oczepinach około godz,2 w nocy. Zakres ten jednak można zmodyfikować dostosowując go do Waszych potrzeb.Oczywiście jest możliwość filmowania i fotoreportażu w czasie poprawin.Wszystko jest do uzgodnienia.

 

11. Co jest efektem końcowym naszej współpracy ?
Produktem finalnym, który otrzymuje Para Młoda jest zmontowany i udźwiękowiony film ślubny na pendrive w jakości Full HD.Fotoreportaż i zdjęcia plenerowe w postaci albumu lub fotoksiążki oraz znaczną ilość zdjęć na płycie lub pendrivie.Możliwe jest również wykonanie mniejszych fotoksiążek dla rodziców oraz powiększeń zdjęć .

 

12. Czy można zrezygnować z plenerów lub przygotowań?
Tak. Nie są to nagrania obowiązkowe, oczywiście musicie mieć świadomość, że żle odbija się to na atrakcyjności Waszego filmu. Na tych etapach nagrań, powstaje wiele ładnych i cennych ujęć wykorzystywanych w  filmie. Szczerze odradzamy rezygnację z tych elementów.

 

13 Czy możemy zastrzec, aby nasz film nie był w przyszłości pokazywany klientom,ani publikowany w internecie ?
Tak.Oczywiście .Na publikację wymagana jest wasza pisemna zgoda.Bez niej żaden materiał z Waszej uroczystości nie zostanie opublikowany w internecie, zaprezentowany przyszłym klientom, ani wykorzystywany w żaden inny sposób do promocji firmy.

 

Masz pytania ? Napisz lub zadzwoń zakładka kontakt.
Veronis - Fotografia & Film - www.veronis.plStrona wykonana przez VERONIS - film/fotografia/dekoracje