kontakt
694 830 550

O nas/Oferta

Witamy na naszej stronie internetowej

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Oferujemy realizację niebanalnych sesji ślubnych. Wszystkie zdjęcia realizowane są w formie reportażu, który uwieczni piękno i emocje Waszych wspólnych najważniejszych chwil w życiu.

Staramy się aby była to spójnie opowiedziana historia, przedstawiająca gesty, miejsca oraz gości od przygotowań po oczepiny.

VIDEOFILMOWANIE

Oferujemy Państwu realizację filmów ślubnych. Każdy z przygotowywanych filmów jest inny - tak jak inne są wszystkie pary.

Dokładamy starań by materiał filmowy był pamiątką, która wyrażać będzie szczęscie, emocje i radość płynąca z przeżywanych wspólnie z gośćmi chwil.

Realizujemy nowoczesne klipy plenerowe kręcone zarówno w dniu ślubu jak i w innym dniu w różych miejscach plenerowych ,takich jak dworki,jeziora,ruiny itp.

Filmujemy kamerami Sony HDV oraz lustrzankami Canon EOS 5D Mark II ,używamy systemów stabilizacji oraz profesjonalnych mikrofonów RODE

 

FOTOGRAFIA RODZINNA / SESJE NARZECZEŃSKIE

Proponujemy Państwu sesje fotograficzne uwieczniające najważniejsze momenty w Państwa życiu takie jak: upragniona ciąża, pierwsze dni dziecka, chrzciny, spotkania rodzinne oraz sesje narzeczeńskie ''LOVE STORY''

Zatrzymamy w kadrze emocje i piękno płynące z fotografowanych chwil.

Zdjęcia te będą niesamowitą pamiątką, których wartość będzie stale wzrastać wraz z upływem czasu.

REPORTAŻE

          Dotychczasowa praca reporterska oraz płynące doświadczenie nabyte przy pracy w róznych sytuacjach oraz warunkach, zaowocowało bogatym          
          doświadczeniem w tej dziedzinie fotografii         

           Jesteśmy do Państwa dyspozycji wszędzie tam gdzie liczy się opowiedziana historia, emocje bijące z twarzy i gestów utrwalone w kadrze obiektywu.

DEKORACJE

Wykonujemy dekoracje balonowo-materiałowe sal weselnych oraz kościołow .

 


 

Veronis - Fotografia & Film - www.veronis.plStrona wykonana przez VERONIS - film/fotografia/dekoracje